Penzion Jičín Imperial Spa :::

Penzion Imperial Spa / Jičín

Imperial Spa čtyřhvězdičkový pension Císařské lázně sdílí recepci s Grand Hotelem Praha, s nímž má také společnou secesní restauraci, prvorepublikovou kavárnu, starorakouskou pivnici, vinárnu a wellness centrum-císařské lázně.

Pension Imperial Spa najdete v Jičíně na konci pěší zóny- Husovy třídy. Pension nabízí dva pokoje s manželskou postelí a dva pokoje s postelemi oddělenými. Ve všech pokojích je možná přistýlka. Každý z pokojů je vybaven LCD televizí, bezpečnostním sejfem, vlastní koupelnou a nabízí wi-fi připojení zdarma.

Pension Imperial Spa – Pokoje
Dva historické pokoje v pensionu Imperial Spa v Jičíně jsou vybaveny nábytkem z masivu, brokátovými přehozy a stylovými závěsy a odkazují na secesní období ve kterém vznikaly. Taktéž nesou jména po svých majitelích z 20. a 30. let a jejich originálními fotografiemi a dokumenty jsou zdobeny. Další dva pokoje jsou vybaveny rustikálním nábytkem a zdobeny majestátními fotografie Prachovských skal. Každý pokoj má svoji vlastní secesní koupelnu vybevenou bílou keramikou se stříbrnými prvky.

Ubytování Jičín Pension Imperial Spa gastronomie
Hosté pensionu Imperial Spa v Jičíně mohou využít služeb a stravování v Grand restaurantu Praha, který se nachází v přízemí ubytovacího komplexu a jeho kuchyně je vyhlášená. 

Vedle nekuřácké restaurace je krásná prvorepubliková kavárna, kde si hosté užijí excelentní italskou kávu. V suterénu se nachází starorakouská pivnice, s tankovým plzeňským pivem bezkonkurenčí chuti i ceny. Stěny lokálu zdobí malby rakousko-uherské armády a portréty generálů, stejně tak jako dobové zbraně. Sousedící Divadelní vinárna, se silnými orientálními prvky- typickými pro art-noveau styl, nabízí příjemné posezení nad sklenkou moravských vín.

Pension Imperial Spa ubytování Jičín služby
Hosté pensionu mohou využít služby a vybavení konferenční / společenské místnosti, TV místnost či přednáškový sál. K dispozici je také informační a pokojová služba, výtah. Parkoviště a Internet zdarma. Hotelový transport, Taxi, sekretářské služby zdarma. Internetový koutek zdarma. Přímo v hotelu je sauna, Wellness / lázně, Whirlpool, bazén, možnost objednat masáže. V dosahu hotelového komplexu své služby nabízejí také - diskotéka 100 m, kino 500 m, divadlo ve vzdálenosti 20 m od pensionu Imperial Spa Jičín, jízda na koni.

Dovolená Jičín ubytování Pension Imperial Spa
Město pohádek Jičín je vstupní branou do Českého ráje. Prachovské skaly jsou vzdáleny cca 5 km. Samotné město nabízí množství památek, odkazujích zejména na období třicetileté války - Valdštejnská lodžie, Jičínský zámek, Valdická brána, jičínská synagoga... Hrady a zámky v okolí - Kost, Trosky, Hrubá skála, Valdštejn a mnoho dalších, které stojí za to vidět. V blízkosti pensionu se nachází venkovní i krytý plavecký areál.

Penzion Jičín Imperial Spa - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Jičín Imperial Spa - disponuje restauracíPenzion Jičín Imperial Spa - disponuje vinárnouPenzion Jičín Imperial Spa -  je k dispozici připojení na internetPenzion Jičín Imperial Spa -  je k dispozici letní terasaPenzion Jičín Imperial Spa - disponuje kavárnouPenzion Jičín Imperial Spa - krytý bazén v hotelu.Penzion Jičín Imperial Spa - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Jičín Imperial Spa - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Jičín Imperial Spa - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

::: Adresa :::

Penzion Imperial Spa, Fugnerova 209
Jičín 50601 Česká Republika
Pension-Jicin-Imperial-Spa@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -3 °C
Vítr: 4 m/s
Penzion Imperial Spa ubytování Jičín Aktuální počasí ::: zataženo

Doporučte tyto stránky: